Projekt INFOGRAFIA

Posláním projektu Infografia je podpora další generace podnikatelů. Projektový tým Vám nabízí moderní a inovativní výukové nástroje, které vám pomohou zlepšit vaše podnikatelské dovednosti a kompetence.

Podnikání není jednoduchá disciplína. Jaké jsou klíčové kompetence a dovednosti, které by měl mít podnikatel? Tuto otázku si vědci položili a určili 15 kompetencí, které lze považovat za zásadní. Zjistěte, které kompetence patří mezi 15 nejdůležitějších. Rozvíjejte tyto podnikatelské kompetence a připravte se na svou podnikatelskou cestu. Vzdělávací zdroje projektu Infografia jsou tu pro vás.

Svět potřebuje kompetentní a úspěšné podnikatele!

Ke zlepšení svých podnikatelských kompetencí můžete využít 15 interaktivních infografik. Každá infografika obsahuje čtyři vzdělávací nástroje: Video, Kvíz, WebQuest a Vzdělávací výzvu. Výukové nástroje fungují na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Učte se a bavte se!

Všechny výukové zdroje najdete na výukovém portálu projektu INFOGRAFIA!

Podpora Evropské komise při tvorbě výstupů tohoto projektu nepředstavuje souhlas s jejich obsahem, který odráží pouze názory autorů. Komise nemůže být zodpovědná za jakékoliv využití informací obsažených v projektových výstupech.